Chat Sohbet odaları 

Kiymetli Duzce sohbet sitesi sakınleri uzun yıllar önce çıkmış oldugumuz Sohbet odaları chat siteleri olarak başladıgımız bu yolda bizleri hiç bi zaman yanlız bırakmadınız. Çok teşekkur ederiz ayrıca yanlızca düzcenin deil düyanın bir çok yerinden insanların uğrak Sohbet adresi olmayı başardık. Düzceyi bilen insanların anılarını tazelemek için bile giriş yaparak arkadaşlık dostluk kazandıgı bir ortam olmayı başardık.

Chat muhabbet sitemizi kurmamızdaki amaç Sohbet ederken insanların fikirlerini rahatlıkla beyan etmesidir uçuk fikirleride olabilir insanların çünki insan üretebilen bi varlıktır. Tabiki yapmış oldugumuz fikirler cinselsohbet icermeyen düşünceler olması gerekir. Birde fikirlerine maske takmış insanlar var, Mobil sohbet sitelerine her türlü kullanıcı giriş yapabildigi için bu ortamlarda kullanıcı arkadaşlar sadece yazılı sohbet ederek kendilerini ifade edebildikleri için ön yüzde çok iyi niyetli kişiler olarak kendilerini pazarlıyabiliyolar. Aslında sahte fikirlere ve artniyete sahip oldugunu zamanla anlıyoruz.

Ücretsiz Sohbet Bedava Chat sitesi 

Duzce chat sitesi ilk kurudugu günden bu yana Bedava sohbet hizmeti vermektedir bundan sonrada her daim ücretsiz chat odaları olarak devam edecektir. Sohbet odaları içerisinde sizlerden herhangi bir ücret talep eden yada bir menfaat çıkar ilişkisi kurmak isteyen kişi yada kişilere itibar etmeyiniz. Böyle bir durumlar karşı karşıya kaldıgınızda lütfen muhabbet sitesi yönetim sorumlularına yada site sahibine durumu bildiriniz aksi takdirde yaşayacagınız magduriyeti karşılıyamayız. Gayemiz insanların huzurlu bir mekanda kaliteli ve seviyeli sohbet etmesidir.

Muhabbet sohbet sitesi üçerisinde uymamız gerken bazı kurallar vardır. Bu kurallar site sahibiden yeni giriş yapmış yeni user arkadaşımıza kadar her kez için eşit şartlarda uygulanacaktır.

Sohbet odaları içerisinde siyasi konuşma yada siyaset adamlarını aşagılayıcı küçültücü konuşmalar yapılamaz.

Chat sohbet sitesi içerisinde din ırk dil ayrımı yapılamaz. Ne şartlarda olursa olsun küfür hakaret içerilki terimler kullanılamaz.

Duzce muhabbet odaları tüm üyelerin kişisel bilgilerine erişemez kime hakkında başka birine bilgi aktarılamaz.

Mobil sohbet odalarında cinsel chat içerikli sohbetler yapılamaz. Onu yapan kişiler siteden uzaklaştıralacaktır.

Duzce sohbet muhabbet odaları içerisinde chat yaparken hiç bir yöneticiden op, sop, admin yetkileri talep edilemez.

Üyelerimizin kaliteli sohbet edebilmesi için tüm kurallar uygulanıcaktır kurallara uymayanlar bir daha girmemek üzeri yasaklanıcaktır.

düzce chat

Chat Sohbet odaları

admin Kasım 24 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright 2022 © DuzceSohbet.Net Sohbet Odaları Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com